W poszukiwaniu wielkanocnych jajeczek

Dzisiaj do naszego przedszkola przykicał wielkanocny zajączek. Oczywiście nikt go nie widział, bo któż nadąży za takim sprinterem. Zajączek tak szybko biegł przy naszym przedszkolu, że zgubił jajeczka. Nasz miły gość zostawił również dla dzieci zadania do wykonania. „ Po nitce do kłębka” jak mówi stare, mądre powiedzenie. Był ,,Wielkanocny Quiz", ,,Wielkanocne zawody sportowe z jajkiem", ,,Wielkanocny taniec" oraz zadanie ,,Wrzuć jajeczko do koszyczka". Wszystkie zadania wykonaliśmy bez najmniejszego wysiłku i na samym końcu dotarliśmy do „zajączkowej niespodzianki”,która czekała na nas w przedszkolnym lasku. Wszędzie były małe jajeczka. My dobrze wiedzieliśmy co mamy z nimi zrobić – jak najszybciej je pozbierać . Dziękujemy za super zabawę, która dała nam tyle radości i uśmiechów.

Czekamy do następnego roku, bo przecież tradycje należy podtrzymywać.