GR.IV ELFY

• Rodzicom: mamie Jasia i Igorka za opiekę podczas wycieczki
  • Pani Kasi R. za organizację zajęć rytmicznych
  • Anielce, Lence za cebulki do przedszkolnego ogrodu
  • wszystkim rodzicom za dostarczane kasztany, papier oraz chusteczki

Dziękujemy:

•  Babci Joli oraz mamie Darii, za uszycie maskotki "PAKA"  oraz strojów na jesienny występ.
  • Rodzicom Szymona za choinkę.
  • Mamie Leonka, za akcesoria papiernicze oraz puzzle i zabawki.
  • Pani Joli, mamie Tomka za klocki oraz zabawki.
  • Pani Agnieszce, mamie Mateusza za naklejki świąteczne, które ozdobiły przedszkolne okna.
  • Mamie Kajetana, za zabawki.
  • Rodzicom Dinary za kącik kuchenny oraz zabawki.
  • Mamie Soni za zabawki.
  • Dziękujemy panu Radkowi, za wcielenie się w rolę Mikołaja.
  • Dziękujemy za wspieranie naszej grupy artykułami papierniczymi oraz higienicznymi.
  • Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku z okazji Dnia babci i dziadka "

Dziękujemy:

• Wszystkim rodzicom za podarowane kwiaty w ramach akcji "Udekorujmy naszą Planetę"

Rok szkolny 2020/2021

Dziękujemy:

• Dzięki Państwu pomocy udało stworzyć się "Nasz mały kącik ogrodniczy"! Bardzo gorąco dziękujemy za dostarczenie potrzebnej ziemi do upraw. Będziemy pielęgnować nasze grządki i obserwować jak wzrastają nasze nasionka. :)
  • Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców za wspólne zorganizowanie upominków dla dziewczynek z okazji Dnia Kobiet. Piękne i praktyczne podarunki trawiły w gust naszych małych kobietek
  • Ogromne podziękowania dla rodziców, którzy przyłączyli się do akcji "Mój zawód" i wsparli naszą grupę w projekcie prozawodowym. Dzięki państwa zaangażowaniu w stworzenie wideo relacji o swojej pracy, elfiki mogły zapoznać się w ciekawy sposób z różnymi zawodami.
  • Dziękujemy za systematyczne wspieranie naszej grupy artykułami higienicznymi i papierniczymi.
  • Podziękowania dla trójki grupowej za pomoc w organizacji Dnia Chłopaka.
  • Podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy podarowali naszej grupie drobne upominki, gadżety dla dzieci.
  • Dziękujemy za zaangażowanie w konkurs grupowy "Jesienią malowane" oraz za przygotowanie z dziećmi strojów na Jesienny Bal.
  • Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców z naszej grupy za świetną organizację świątecznych niespodzianek dla naszych przedszkolaków