GR.V SÓWKI

Gr. V "Sówki"

Dziękujemy:

• Podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy wsparli nas w tworzeniu kącika sensorycznego.
  • Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców za wspólne zorganizowanie upominków z okazji Dnia Chłopaka, zwłaszcza Trójka Grupowa :)
  • Dziękujemy za systematyczne wspieranie naszej grupy artykułami higienicznymi i papierniczymi.
  • Podziękowania dla mamy Laury -  pani Aleksandry W. za dekoracje jesienne.
  • Wyrazy uznania i ogromne podziękowania dla pani Magdaleny W. (mamy Artura) za zorganizowanie "Warsztatów Makramy".
  • Podziękowania dla rodziców za wspaniałą świateczną niespodziankę  - prezenty :)
  • Mamie Mai S. za grę "Litery" i mamie Oskara H. za zabawki.
  •  Wyrazy podziękowania dla wszystkich Rodziców z naszej grupy, a zwłaszcza Paniom z trójki grupowej p. Magdzie T., p. Ani K., p. Ani W., za wkład w organizację Dnia Kobiet. Dla Pani Iwony W. ogromne podziękowania za własnoręcznie wykonane tulipany dla naszych dziewczyn :)
  • Wszystkim rodzicom za podarowane kwiaty w ramach akcji "Udekorujmy naszą Planetę"
  • Ogromne podziękowania p. Justynie H. za nowe zabawki dla grupy
  • Podziękowania dla rodziców za drobiazgi dla dyżurnych :)
  • Dziękujemy za wsparcie w postaci artykułów papierniczych
  • Za pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego

Rok szkolny 2020/2021

Dziękujemy:

• Rodzicom za przygotowanie strojów na ekologiczny pokaz mody
  • Mamie Natalki U. za warzywa na zajęcia matematyczne

• Mamie Ani za pomoce dydaktyczne
  • Dziękujemy za pomoc w organizacji Dnia Babci i Dziadka mamie Ani, Leny W., Nikodema, Hanny L., Oliwki
  • Tacie  Hanny C. za wykonaną półkę do łazienki
  • Krysi za podarowane upominki z Ukrainy
  • Mamie Krzysia J. za zorganizowaną wycieczkę do Książnicy Pomorskiej,
  • Rodzicom Hani L. za wsparcie i corocznie ofiarowaną choinkę na Boże Narodzenie
  • Pani Monice K. za zorganizowanie zakończenia roku,
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom oraz babciom dzieci, którzy do tej pory angażowali się w życie naszej grupy. Okazywali nam szczodrość, poświęcali swój czas, wspierali nas dobrym słowem każdego dnia bardzo, bardzo dziękujemy!