Festyn Rodzinny

W dniach 13-14 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Był on wyczekiwaną od dawna okazją do wspólnego spotkania, rozmów oraz oczywiście doskonałej zabawy.

Całą uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Przedszkola, która na samym początku powitała rodziców, a także nasze wspaniałe przedszkolaki oraz złożyła życzenia z okazji minionego "Dnia Matki" oraz zbliżającego się "Dnia Ojca". Rada Rodziców wraz z nauczycielami przygotowali szereg atrakcji, aby festyn  był na długo zapamiętany przez dzieci.

Zabawę otworzył występ dzieci, które zaprezentowały swoje umiejętności. Nie zabrakło piosenek i tańców. W darze wdzięczności przedszkolaki obdarowały rodziców upominkami, które czekały na nich na koniec zabawy.

Nie był to jednak koniec atrakcji –uwielbiane przez dzieci dmuchańce, malowanie buziek, fantastyczne bańki mydlane, zabawy z animatorką KLANZY oraz smakowite przekąski sprawiły, że czas minął nam wszystkim niezwykle przyjemnie i zaskakująco szybko. Na zebranych gości czekała "Kawiarenka" zachęcająca bogatą ofertą najróżniejszych ciast, ciasteczek pieczonych przez naszych niezastąpionych rodziców oraz  zimne napoje.

Jeszcze raz dziekujemy wszystki gościom i czekamy na kolejne dni wspólnej zabawy!  (A.B., S.Sz.)