Dzień Kropki

Święto kreatywności przypada na 15 września. W tym dniu obchodzimy Dzień Kropki, która jest jego symbolem. Już kolejny raz całe przedszkole ruszyło w podróż szukając swoich talentów. Czwartkowy dzień minął bardzo szybko. Wszytskie grupy organizowały ciekawe zabawy, które pomagły dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię  i wspólnie się pobawić. Kropek było co nie miara!

Międzynarodowy Dzień Kropki ma bardzo ważne przesłanie nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale też dorosłych. Każdy ma przecież jakiś talent. Dzień Kropki ma zachęcać do ich odkrywania oraz dodawać odwagi w pokazywaniu ich światu. Bądźmy kreatywni!

Czasem wystarczy zacząć od kropki…

To był wspaniały dzień dla nas wszystkich! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.   (A.B.)