Warsztaty rytmiczno- bębniarskie z Panem Bogdanem Kulik

Warsztaty Rytmiczno-Bębniarskie: Odkrywanie Świata Dźwięków z Panem Bogdanem Kuligiem w Przedszkolu Publicznym nr 62

W dzisiejszym świecie, w którym muzyka jest uniwersalnym językiem, warsztaty rytmiczno-bębniarskie stały się nie tylko sposobem na naukę gry na instrumentach perkusyjnych, ale także podróżą przez różnorodność dźwięków etnicznych. Jednym z wyjątkowych nauczycieli i mistrzów w tej dziedzinie jest Pan Bogdan Kulik, który prowadzi warsztaty, w których uczestnicy mają okazję poznać tajniki rytmu oraz eksplorować instrumenty etniczne z różnych stron świata. Pan Bogdan Kulig, doświadczony muzyk i pedagog, od lat pasjonuje się dźwiękami i rytmami pochodzącymi z różnych kultur. Jego warsztaty są nie tylko lekcją gry na instrumentach, ale również podróżą po kulturach muzycznych świata.

Dla wszystkich dzieci udział w warsztatach z Panem Bogdanem był niezapomnianym doświadczeniem, które nie tylko poszerzyło ich umiejętności muzyczne, ale również otworzyło umysł na różnorodność kulturową i artystyczną. Jeśli chcesz odkryć magiczny świat rytmów i instrumentów etnicznych, warsztaty z Panem Bogdanem Kuligiem są idealną okazją do tego.

Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie warsztatów dla całego przedszkola. (D.Ś)