II przegląd "Mam Talent"

Dnia 7 marca 2024 w przedszkolu odbył się niezwykły konkurs talentów, który zjednoczył dzieci, w ekscytującym wydarzeniu pełnym talentu i kreatywności. Konkurs "Mam Talent" dał dzieciom możliwość do wyrażenia siebie oraz podkreślił różnorodność ich umiejętności.

Na scenie przedszkolnej pojawiły się małe gwiazdy, gotowe zaprezentować swoje talenty przed publicznością. Pierwsze występy skupiały się na muzyce i sztuce, gdzie dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne oraz artystyczne. Śpiewały piosenki, recytowały wiersze i prezentowały swoje prace malarskie, inspirując widzów swoją kreatywnością i wyrazistością.

Kolejnym etapem konkursu były pokazy gimnastyczne i taneczne, podczas których dzieci imponowały swoją elastycznością, siłą i zręcznością. Prezentowały różnorodne figury i akrobacje, zachwycając widzów swoimi umiejętnościami oraz determinacją w dążeniu do celu. Wykazywały się szybkością i precyzją w rozwiązywaniu prostych zadań matematycznych.

Konkurs "Mam Talent" w przedszkolu był niezapomnianym wydarzeniem, które nie tylko dostarczyło rozrywki i emocji, ale również zainspirowało wszystkich obecnych do odkrywania i rozwijania swoich własnych talentów.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni, a szczególne wyróżnienie otrzymala Alicja K.(D.Ś)