Projekt "Mały miś w świecie wielkiej literatury"

Tegoroczna edycja projektu "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury"dobiegła końca. Mały miś towarzyszył nam przez cały rok szkolny i uczestniczył w wielu ciekawych zajęciach. Odwiedzał nasze przedszkolaki i miał okazję posłuchać ich ulubionych bajek.  W ramach tego projektu czytelniczego dzieci miały okazję poznać świat
literatury przez zabawę, nauczyć się wiele o świecie i samych sobie. Miś uczył o emocjach i  przekazywał za pośrednictwem literatury wartości moralne. Pokazywał jak dbać o zdrowie swoje i innych, a także pobudzał ciekawość poprzez eksperymentowanie. Cenne doświadczenia pozytywnie wpłynęły na przedszkolaki, które rozwinęły w sobie samodzielność, kreatywność i innowacyjność.

Misiowe przedszkolaki zasługują na wzorowe przedszkole! Chwalimy się certyfikatem  i dziękujemy za wspólną zabawę:)